Araç Kiralamanın En Akıllı Yolu.

Web Sitemize Hoşgeldiniz,

Hakkımızda

Saydam Rent a Car 1945 yılında kurulan Gürses Şirketler Grubunun öncülüğünde 2008 yılında faaliyete geçmiştir. Ekonomik fiyat ve son model araçlarla İstanbul ve Antalya'da araç kiralama hizmeti vermektedir.

Saydam Rent a Car filosunda 100' ün üzerinde araç bulundurmaktadır, bu araç sayısı her sene araçların modelleri yenilenerek arttırılmaktadır. Araçlarımızın tamamı Rent a Car kaskolu olup tüm bakımları taşıt takip sistemi ile zamanında yapılmaktadır, Müşterilerimizin önce can güvenliğini önemsediğimiz için filomuzdaki araçların her 50.000 km' de lastikleri periyodik olarak değiştirilmektedir.

Saydam Rent a Car sürekli kendini yenileme sürecinde ve müşterilerimizin tavsiyeleri doğrultusunda kendini geliştirmektedir. Müşterilerine her zaman hoş görülü hizmet ve kaliteli seyahat imkânı sağlamayı ilke edinmiştir, bu gibi ilkeleri sayesinde kurulduğu günden bu güne hiçbir müşteri şikayeti ve müşteri mağduriyeti görmememiz bize işimizi doğru yaptığımızı ispat ettirmiştir. Bu kaliteli hizmeti sunabilmemiz için 7/24 İstanbul ve Antalya acil telefon hatlarımız
ve acil yol yardım partnerlerimiz bulunmaktadır. Bu sistem müşterilerimizin en zor anlarında bile bizleri yanlarında hissetmelerini sağlamaktadır.